Menu
livapırlantalogo
destek & whatshap
Güncel Fiyat Teklifi İle Pırlantanızı En Uygun Fiyata Alabilirsiniz !

Dilediğiniz pırlanta yüzük kolye küpe bileklik gibi mücevherata ait tüm pırlanta modellerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan modellerin de farklı taş özelliklerine sahip şekli ile fiyat isteklerinizi Fiyat Teklifi linki üzerinden gönderebilirsiniz. Fiyat istekleriniz 7 / 24 cevaplanmaktadır. Örneğin bir modelimizde pırlanta safir yakut kullanılmıştır siz ise pırlanta zümrüt kullanılmasını tercih edebilir yada tektaş pırlanta bir modelde 0.30 karat VS berraklık H renk yerine 0.50 karat VS berraklık H renk tek taş pırlanta kullanılmasını isteyebilirsiniz.Dilediğniz kalite pırlanta VS-G,VS-H,SI- H... kullanarak size özel sıfırdan üretim yapabiliriz.Tüm Ürünlerimiz Sadece Size Özel Olup Sıfırdır.

Facebook Grubumuz

Zaman zaman grubumuza özel sürpriz etkinlikler yapabilmekteyiz. Sürpriz Kampanya Duyuruları genel olarak facebook grubumuz üzerinden yapılmaktadır. Açıklık , şeffaflık ilkelerimiz doğrultusunda sizlerle uzun vadeli dostluklar kuracağımıza inanıyor grubumuzda bizden aldığınız ürünler hakkında değerlendirme ve yorum yapmanız sağlanarak daha güvenilir bir ortam oluşturmayı hedefliyoruz.Ayrıca Mücevherat ile ilgili aklınıza takılan her türlü konuyu grubumuzda sorabilir HRD Sertifikalı Uzmanımıza danışabilirsiniz.

Gruba katılmak için tıklayınız Gruba KatılÖdeme ve Ücret İadesi ?

Siparişinizi havale,kredi kartı ve kapıda ödeme şekli ile satın alabilirisiniz.Ürün bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildi ise kredi kartına, Havale/Eft yolu ile verildi ise banka hesabına iade edilmektedir.

Sipariş Takip ?

Ürün kargoya verilmeden , kapıda ödemede teslimata çıkmadan önce telefonunuz ve mail adresiniz aracılığı ile bilgi verilmektedir.

Pırlanta Fiyatları ?

Konu pırlanta ve altın olunca ürününüzün herhangi bir mağaza yada alışveriş merkezinden alınmış olması ürününüze ekstra bir değer,fiyat kazandırmaz çünkü asıl olan alacağınız ürünün gerçekte değerinin ne olduğudur.200 TL'lik bir banknotu İş Bankasından yada Garanti'den çekmeniz 200 TL'ye ekstra bir değer kazandırır mı ? Önemli olan pırlantanızın size belirtildiği özelliklerde satılmasıdır.Uluslararası piyasalarda doların,pırlantanın,altının bir değeri,fiyatı vardır o değer ve fiyatın altında fiyat vermek soru işaretidir . Maalesef her sektörde olduğu gibi pırlanta müvevherat sektöründede artniyetli kişiler olabilmekte dikkatli olmanızı tavsiye ederiz .
Yunus Emre'nin ; '' Dokunur gayretine, Karışma hikmetine, Sahibi hürmetine , Kulu incitme gönül '' dizelerindeki destur ile yol almaya çalıştığımızdan tek bir olumsuz yorum dahi almadan gönül incitmeden yolumuza devam etmekte sizlerinde teveccühü ile tercih sebebi olmaktayız .
Uzun yıllardır piyasada oluşturduğumuz itibar ve edindiğimiz bağlantılar sayesinde dilediğimiz kalitedeki pırlantayı mücevheratı daha uygun fiyat aralıklarında temin edebilmekte ve bu durumu sizlere yansıtmaya gayret göstermekteyiz.

Doğal Gerçek Pırlanta Laboratuvar Sertifikası HRD-GIA-IDL ?

Kullandığımız tüm pırlanta ve değerli taşlar %100 doğal gerçek pırlanta mücevherlerdir. Liva Pırlanta olarak bunun güvencesini firma sertifikamız yanında uluslararası pırlanta laboratuvarları olan HRD,GIA ve IDL sertifikaları ile sizlere veriyoruz.0.50 Karat Tektaş Pırlanta ve üzeri tüm pırlantalarınız elimizdeki pırlanta laboratuvar sertifika durumuna bağlı olarak mutlaka bu üç sertifikadan biriyle sizlere gönderilmektedir.

Ayrıca firma olmanın sağladığı avantaj ile isteğiniz doğrultusunda cüzzi bir ücret karşılığı 0.20 - 0.49 karat arası tüm tektaş pırlantalarınıza pırlanta laboratuvar sertifikası sağlayabilmekteyiz.

LİVA Pırlanta açık yüreklilikle kullandığı her taşa Hrd , Idl , Gıa Pırlanta Laboratuar Sertifikası hizmeti de sunabileceğini ifade edebilmektedir.

Pırlanta Satın Alırken ?

Bu noktada esas olan alışverişinizi yapmaya karar verdiğiniz firmaya olan güveninizdir.Firmalar ürünlerine verdikleri sertifikalar ile kendi ülkelerinin tüketici kanunları kapsamında sorumludurlar.Tüketici kanunları kapsamında önemli olan pırlanta sertifikanızı HRD,GIA ve IDL gibi saygın kurumlardan alın yada almayın pırlantanızın belirtilen değerleri kendi firmanızın sertifikasında harfiyen taşıyıp taşımamasıdır. Çünkü HRD ve IDL eğer verdiği taşın kenarına lazerle kayıt numarasını yazmış ise sorumluluk alır.

Bu laboratuvarlarda taşa ait rapor düzenlendikten sonra o taşa ait rapor taşı getiren kişi yada firmaya verilerek teslim edilir teslimattan sonra o taşın %100 aynı taş olup olmadığının kötü niyetli bir kimse tarafından değiştirilip değiştirilmediğinin garantisini kimse veremez. Bu durum ancak taşın tekrar HRD yada IDL tarafından incelenmesi, raporlanması ile belirlenebilir. Taşa ait verilen sertifikadaki numara ile HRD ve IDL ‘in internet siteleri üzerinden taş bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için çok iyi araştırma yapın ve inandığınız, güvendiğiniz firmalardan pırlantanızı alın.

Pırlanta Kontrol ?

Tüm mücevherlerinizi firmamız HRD Sertifikalı Uzman Gemolog personelimize,
İstanbul ‘da temsilciliği bulunan uluslar arası ve tarafsız, saygın kurumlar olan IDL ve EGL ‘nin mücevher laboratuvarlarında kontrol ettirebilirsiniz.