Menu
livapırlantalogo
destek & whatshap

Türkiye 'nin Pırlanta Sancağı Liva Pırlanta


Pırlanta ve değerli taşlar alanında sanatkar olan, yüksek tecrübe, birikim ve uzmanlığa sahip personeli ile birlikte 2007 yılından beri sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.Firmamız kendi üretiminin yanı sıra yurtiçinde ve yurt dışında bulunan birçok mağazanın üretiminde de aktif rol oynamaktadır. Pırlanta konusunda dünyanın kabul etmiş olduğu HRD (Institute of Gemology in Antwerp / BELÇİKA) sertifikalı uzman personeli ve diğer deneyimli çalışanları ile siz değerli misafirlerine, bir çok türdeki pırlantalı ürünleri en doğru şekilde görme ve daha ekonomik fiyatlarla satın alma imkanı sağlamayı hedeflemiştir.


İyi niyet ve kolaylık sağlama anlayışı içerisinde yardımcı çözümcü olarak yaklaşmak bizi tercih eden değerli misafirlerimizle uzun dönemli, kalıcı dostluklar kurarak yapılması gereken işleri verilen sözlere uygun olarak zamanında, en doğru şekilde tamamlamak temel gayemizdir. Değerli misafir ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve düşüncelerine göre, satış öncesi ve sonrası hizmete büyük önem veren firmamız müşteri isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada istenilenden daha hızlı, en doğru ve dürüst şekilde yanıt vermek prensibini kendine şiar edinmiştir.


Gönül rahatlığı ve huzuru içerisinde yüzde yüz en doğal, en saf haliyle üretimini sıfırdan size özel yaptığımız modelleri 15 gün koşulsuz şartsız iade garantisi ile alabilirsiniz. Fiyatlarımız ve kalitemiz karşısındaki memnuniyetiniz, memnuniyetimiz olacaktır.


Liva Pırlanta sizin, ailenizin ve dostlarınızın güvendiği, inandığı sizden biri olmaktan mutluluk ve şeref duyacaktır.


İçiniz Rahat Gönlünüz Olsun...