Menu
livapırlantalogo
destek & whatshap

Liva Pırlanta olarak değerli misafir ve müşterilerimize güvenli bir alışveriş ortamı sağlamayı ilke edindik. Kişisel bilgilerinizin mahremiyetini, güvenliğini ve gizliliğini sır kutsaldır hassasiyeti,anlayışı ile korumak bizim için oldukça önemlidir. Bu nedenle; Kişisel hiçbir bilginizin diğer kişi, kurum veya kuruluşlar ile paylaşılması mümkün değildir.Ayrıca kişisel bilgilerinizi firma üst yönetimince görevlendirilmiş sayılı personel haricinde hiç kimse bilmemektedir.


Kişisel bilgiler sizin tanınmanızı sağlayan,irtibat kurulurken bilinmesi gereken zaruri bilgilerdir.Bu bilgilerin dışında firmamız kesinlikle başka hiçbir bilgi talep etmemektedir.Örnek vermek gerekirse;adınız ve soyadınız,adresiniz,mail adresiniz ,sabit ve cep telefon numaralarınız kişisel bilgilerinizdir.


Bu bilgiler;


İşlemlerin daha özenli, anlaşılır ve hızlı gerçekleşebilmesi için sadece alışveriş esnasında kullanılır. Ayrıca ilerleyen zamanda isteğinize bağlı olarak sadece mail adresiniz aracılığı ile özel günlerinizi kutlamak ve ticari amaçlarla ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek, özel promosyonlardan, kampanyalardan sizi haberdar etmek amacı ile kullanılır.